Czuwanie w Parafiach

Pragniemy aby codziennie, przynajmniej w jednej Parafii w Polsce, było zorganizowane całodobowe czuwanie przed Najświetszyn Sakramentem.

 • Poprzez omadlamy.pl możesz zgłosić swoją Parafię do udziału w modlitewnym czuwaniu. Intencją jest, aby każdy dzień czuwania był jak paciorek Różańca Świętego. 
 • Chcemy aby codziennie inna Parafia, w jedności intencji i łączności modlitewnej trwała przed Panem - Żywym Bogiem. 
 • Intencją tej nieustającej modlitwy jest wynagradzanie Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Secu Maryii wszelkich zniewag Im uczynionych.
 • Pragniemy również w ten sposób omadlać naszą Ojczyznę. Niech każdy skrawek naszej Ojczyzny będzie omodlony. 
 • Polacy przebywający za granicami Ojczyzny, niech również włączą się do narodowej modlitwy. Budujmy jedność w Chrystusie. Zapraszamy. 

Dzień czuwania składa się z Eucharystii (rozpoczynającej modlitwę) oraz 24’ro godzinnej Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Do zorganizowania czuwania potrzebnych jest przynajmniej 48 osób. Po dwie osoby na każdą  godzinę czuwania. Dobrą praktyką jest zaproszenie Wspólnot działających na terenie Parafii, aby włączyły się do modlitwy, poprzez wybranie konkretnej godziny Adoracji. Modlitwę rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 19:00. Po Mszy Świętej rozpoczyna się czuwanie i ma trwać do godziny 20:00 następnego dnia. 

Informacje praktyczne

 • Załóż konto dla Parafii - każde konto będzie weryfikowane przez administratora.

  Weryfikacja konta wymaga kontaktu z ks. Proboszczem, w celu potwierdzenia jego zgody na udział Parafii w akcji modlitwenej.
  Po pozytywnej weryfikacji, osoba posidającda dostęp do konta, będzie mogła zgłosić Parafię do akcji modlitewnej.

 • Jeśli konto Parafii jest aktywne - możesz zgłosić swoją Parafię do całodziennej Adoracji.  

 

Kalendarz - sprawdź wolny termin i zgłoś Parafię. Zobacz kto dzisiaj Adoruje Pana. 

Powrót